Aniloxide laserpuhastus

Alates aprillikuust 2021 hakkame pakkuma oma klientidele anilox-võllide laserpuhastust. Meie laser on mobiilne, mis tähendab, et saame selle tuua otse teie tootmisesse ja suurte aniloxide puhul saab laseri installeerida otse flexomasina juurde nii, et anilox-võlli ei ole vaja masinast eemaldada. Laseriga saab puhastada kõiki aniloxe: vesilakk, vesivärv, UV lakk, UV värv, solvent värv jne.

Erinevalt teistest puhastusviisidest, eemaldab laser ka aniloxi kärje seinte külge jäävad vahad ja vaigud ning taastab aniloxi pindpinevuse. Laseriga puhastades saab aniloxid uueväärselt puhtaks. Mõõdame ära aniloxi volüümi enne ja pärast puhastust ning klient saab endale tehtud tööst raporti ja ülevaate ka aniloxi seisukorrast üldiselt.

Laserpuhastuse kiirus on u 20-30min/meeter. 

Huvi korral võta meie ühendust ja räägime täpsemalt. 

ALCS 2500 – Inline laser cleaning solution - LaserClean

 

 

Flint Group flexoplaadid ja plaadikeemia

Troika Systems

Troika Systems aniloxi ja flexoplaadi mõõtmise aparaat koos vajaliku tarkvaraga. Seadmega luuakse 3D pilt aniloxi või flexoplaadi pinnast, tuvastatakse defektid ning kalkuleeritakse reaalne aniloxi volüüm kogu pinna ulatuses. 

https://www.troika-systems.com/

Pildiotsingu troika systems tulemus

 

 

 

Techkon mõõteseadmed

Techkoni mõõteseadmed ei ole kasutamiseks ainult offsettrüki valdkonnas, vaid neid saab edukalt rakendada ka flexotrükikodades. Techkon Spectrodens Advanced ja Premium spektromeetritega saate mõõta ja kontrollida trükitud Pantone värvide õigsust (DeltaE), mõõta protsessvärvide hue angle väärtusi, mõõta materjali ja kattevalge läbipaistmatust ja/või kollasust, jälgida punktikasve, kontrollida erinevate trükipartiide stabiilsust jms.

https://www.techkon.com/

Pildiotsingu techkon spectrodens tulemus

Pildiotsingu techkon tulemus

 

 

Alphasonics ultrahelipesurid

Koostöös Inglismaa tootja Alphasonics'iga pakume aniloxide ultrahelipesureid ja pesurite varuosi. 

http://www.alphasonics.co.uk/

Pildiotsingu alphasonics tulemus

 

 

IGT testerid

IGT Testing Systems on Hollandi firma, kes toodab värvitestereid / proofereid. Saadaval on erineva astme testerid nii ofset- kui flexovärvidele. Võimalik on aparaate varustada erinevate aniloxide ja valtsidega, valida sobivaid trükikiiruseid, materjale ja survet. Lisaks leiab IGT sortimendist erinevaid testereid, millega saab kontrollida: hõõrdumist ja hõõrdumiskindlust, viskoossust, kartongi/papi tugevust, värvi kuivamisaega, aurustumispunkti, heatset värvi kuivamist, emulsiooni käitumist, nakkuvust jm. 

http://www.igt.nl/igt-testers

IGT Printability Tester C1, C1-5, C1-7, Cx3, C1-T, CT1x3, CV1, CG1