Flint Group flexoplaadid ja plaadikeemia

Troika Systems

Troika Systems aniloxi ja flexoplaadi mõõtmise aparaat koos vajaliku tarkvaraga. Seadmega luuakse 3D pilt aniloxi või flexoplaadi pinnast, tuvastatakse defektid ning kalkuleeritakse reaalne aniloxi volüüm kogu pinna ulatuses. 

https://www.troika-systems.com/

Pildiotsingu troika systems tulemus

 

 

 

Techkon mõõteseadmed

Techkoni mõõteseadmed ei ole kasutamiseks ainult offsettrüki valdkonnas, vaid neid saab edukalt rakendada ka flexotrükikodades. Techkon Spectrodens Advanced ja Premium spektromeetritega saate mõõta ja kontrollida trükitud Pantone värvide õigsust (DeltaE), mõõta protsessvärvide hue angle väärtusi, mõõta materjali ja kattevalge läbipaistmatust ja/või kollasust, jälgida punktikasve, kontrollida erinevate trükipartiide stabiilsust jms.

https://www.techkon.com/

Pildiotsingu techkon spectrodens tulemus

Pildiotsingu techkon tulemus

 

 

Alphasonics ultrahelipesurid

Koostöös Inglismaa tootja Alphasonics'iga pakume aniloxide ultrahelipesureid ja pesurite varuosi. 

http://www.alphasonics.co.uk/

Pildiotsingu alphasonics tulemus

 

 

IGT testerid

IGT Testing Systems on Hollandi firma, kes toodab värvitestereid / proofereid. Saadaval on erineva astme testerid nii ofset- kui flexovärvidele. Võimalik on aparaate varustada erinevate aniloxide ja valtsidega, valida sobivaid trükikiiruseid, materjale ja survet. Lisaks leiab IGT sortimendist erinevaid testereid, millega saab kontrollida: hõõrdumist ja hõõrdumiskindlust, viskoossust, kartongi/papi tugevust, värvi kuivamisaega, aurustumispunkti, heatset värvi kuivamist, emulsiooni käitumist, nakkuvust jm. 

http://www.igt.nl/igt-testers

Pildiotsingu IGT tester orange tulemus