Trükimaailm AS

AS Trükimaailm on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis loodi 1996. aasta suvel. Algaastatest peale on Trükimaailma põhitegevuseks olnud trükikodade varustamine erinevate trükimaterjalide ning -seadmetega. Trükimaailm pakub oma klientidele ainult maailmas tunnustatud tootjate kaupu, unustamata sealjuures kiiret ja kvaliteetset teenindust.

Trükimaailm püüab oma klientidele igati abiks olla. Selleks on ettevõttesse tööle võetud trükieriala spetsialistid, kes tunnevad erinevaid trükitehnoloogiaid ja seal kasutatavaid seadmeid ning materjale. Firma tegeleb nii ofset-, digi- kui ka fleksotrükiga, samuti on saadaval materjalid ning seadmed ka disaineritele.

Trükimaailm AS on ainuke ametlik Koenig & Bauer AG esindaja Baltikumis. Trükimaailma kontorid asuvad  nii Tallinnas, Riias kui Vilniuses. Meie peamisteks tegevusaladeks on trükimasinate müük ja hooldus ning samuti tegeleme ka varuosade tarnetega.

 

Võta meiega ühendust

KBA

Koenig & Bauer Grupp on kõige laiema tootevalikuga ja üks suurimaid trükimasinate tootjad kogu maailmas. KBA peamine kompetents on innovatiivse tehnoloogia arendamine. Samuti pannakse suurt rõhku trükiseadmete tasuvusele.

KBA kodulehele