Rapida 106 - kiireim B1 trükimasin kiirusega 20000p/h. Ja vahel ka kõige pikem - ei ole teist sellist trükimasinat, mida oleks installeeritud 19 järjestikuse sektsiooniga.  

Rapida 75 Pro - uus trükimasin B2 formaadis

KBA RotaJET L - Uue generatsiooni inkjet web-offset, mida saab kohandada vastavalt kliendi vajadustele - kommertstrükk või tööstuslik toodang.

Trükimaailm ja Flexum

AS Trükimaailm on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis loodi 1996. aasta suvel. Trükimaailm pakub oma klientidele ainult maailmas tunnustatud tootjate kaupu, unustamata sealjuures kiiret ja kvaliteetset teenindust.

Trükimaailm püüab oma klientidele igati abiks olla. Selleks on ettevõttesse tööle võetud trükieriala spetsialistid, kes tunnevad erinevaid trükitehnoloogiaid ja seal kasutatavaid seadmeid ning materjale.

Sõsarettevõte Flexum OÜ varustab aastast 2012 Baltikumi trükikodasid trükimaterjalide ja trükitarvikutega: pesuained trükikummidele ja valtsidele, trükivärvid (Pantone, CMYK, lakid), turvavärvid, vesilakid, niisutussüsteemi lisaained, trükikummid, trükiplaadid, flexovärvid ja - lakid, flexoplaadid, densitomeetrid ja spektromeetrid, Pantone kataloogid jpm.


Usaldusväärne partner pikaks ajaks.

Pakume oma klientidele täislahendusi

  • Trükiseadmete müük
  • Paigaldus
  • Hooldustööd

Võta meiega ühendust

KBA

 

Koenig & Bauer Grupp on kõige laiema tootevalikuga ja üks suurimaid trükimasinate tootjaid kogu maailmas. KBA peamine kompetents on innovatiivse tehnoloogia arendamine. Samuti pannakse suurt rõhku trükiseadmete tasuvusele.

KBA kodulehele

 

 

Uudised

Agfa Avalon N8-90 CtP installatsioon

15. oktoober 2018

Oktoobrikuu alguses installeerisime Tallinnas uue Agfa Avalon N8-90 CtP. Tegemist on ühe kiireima B1 formaadis CtP-ga, mis suudab kirjutada ~71 plaati tunnis. Seade on varustatud 3-kassetilise autoloaderiga ning Agfa protsessori ja stäkkeriga.

Selle CtP soetanud kliendi jaoks on tegemist kolmanda järjestikuse Agfa CtP-ga. 

Pildiotsingu agfa avalon tulemus

Pilt on illustreeriv

Agfa Avalon N16-90 CtP installatsioon

27. august 2018

Augustikuus installeerisime Tallinnas uue Agfa Avalon N16-90 CtP liini. CtP on varustatud 3-kassetilise multiloaderiga, Bacheri plaadiaugustajaga ja suudab kirjutada u 26 trükiplaati tunnis (B0 formaadis Agfa Energy Elite Pro trükiplaati). Uue liini soetanud kliendi jaoks on see juba teine Agfa CtP - esimene CtP on edukalt töös olnud alates 2007. aastast. 

Pilt on illustreeriv

OLDERI SIA soetas Baltikumi esimese Screen TruePress Jet L350UV digitrükimasina

26. juuli 2018

OLDERI SIA soetas Baltikumi esimese Screen TruePress Jet L350UV digitrükimasina.

Käesoleval suvel installeerisime Olderi SIA trükikotta Baltikumi esimese Screen TruePress Jet L350UV digitrükimasina. Uus digimasin on spetsiaalselt etikettide trükkimiseks mõeldud, resolutsiooniga 600x600 dpi, kiirusega 60m/min. 

Märkimisväärne on asjaolu, et Olderi trükikojal on olnud pikaajaline koostöö konkureeriva digitrükimasinate tootjaga, kuid Screeni uusim tehnoloogia ületas konkurentide pakutavat ning sealt sündis otsus jätkata masinapargi uuendamist Screeni tehnoloogiaga.

Pilt on illustreeriv.